Nowa Usluga w Slonie Metamorphosis


 Super nowość na rynku fryzjerskim profesjonalna prostownie włosów z podczerwienią i jonizacją .

 

Jeśli Twoje włosy potrzebują codziennej stylizacji i jest im niezbędna do tego prostownica, koniecznie zadbaj o to, aby była to najlepszej jakości a przede wszystkim profesjonalna, najnowocześniejszy sprzęt, który nie tylko skutecznie prostuje, ale również chroni Twoje włosy przed zniszczeniami. Taka jest prostownica do włosów , która posiada funkcję jonizacji oraz podczerwień. To niewiarygodne narzędzie do prostowania włosów dzięki technologii infrared wykorzystuje działanie promieniowania podczerwonego, które idealnie rozprowadza ciepło na powierzchni włosów, przeciwdziałając ich niszczeniu. Promienie te pobudzają produkcję kerato-proteiny, która działa korzystnie na strukturę włosa.

W rezultacie włosy stają się zdrowsze, bardziej lśniące, nawet przy bardzo częstym używaniu prostownicy do włosów. Dzięki funkcji jonizacji prostownica do włosów wytwarza jony ujemne, które dbają o to, by włosy zachowały swoją naturalną wilgotność i nie elektryzowały się.
Obie te funkcje - jonizacja i podczerwień uruchamiają się automatycznie podczas prostowania włosów.

Ponadto nasza nowa profesjonalna prostownica ma płytki pokryte ceramiczno-turmalinową powłoką, która zapewnia włosom idealną długotrwałą gładkość. Jej ruchome, tzw. pływające płytki ułatwiają stylizację, gwarantując doskonały docisk, co pozwala jeszcze skuteczniej prostować, a także kręcić włosy. Nasz nowy nabytek posiada wiele cech profesjonalnego narzędzia do stylizacji włosów:

 

Już dziś zadzwoń i umów się na wizytę, która odmieni Twój wygląd na lepsze!

 

Bo każdy klient to dla nas inspiracja...